PRODEJ elektroniky soustředíme převážně na značky u kterých můžeme zajistit servis hlavně po dobu záruky. Specializujeme se televizory LCD, DVD, VCR, audio atd., máme široký výběr propojovací kabelů a další sortiment např. propojovací redukce, konektory, baterie, žárovky, anténní a satelitní techniku, záznamová média, dálkové ovládače, apod.

 

NOVĚ: dobíjení sateltiních karet GITAL a SKYLINK - rozšíření placených programů

 


 

PRODEJ NA SPLÁTKY je možné zprostředkovat přes leasingovou společnost.


 

SERVIS zajišťujeme na tzv. černou elektroniku, jsou to především televizory, DVD, videorekordéry, audio přístroje (věže, rádia, magnetofony, autorádia, přehrávače CD), mikrovlnné trouby, dálkové ovladače.

Pozáruční servis provádíme všech značek.

 

Záruční opravy pouze na níže uvedené značky:

HOMECAST

ALLBOX

SMART

COMAQ (Nositel servisu: ALLCOM, spol. s r.o., Na Sychrově 6/1418, 101 00 Praha 10)

ASTRA (Nositel servisu: Elektro Astra, spol. s r.o., Školní 440, 339 01 Klatovy IV)

 

Pro uplatnění záruční opravy je nezbytné dodat níže uvedené doklady:

Správně a úplně vyplnění záruční list

Prodejku

 

Pro uplatnění předzáruční opravy je nezbytné dodat níže uvedené doklady:

Objednávku s popisem závady

Správně a úplně vyplnění záruční list

Prodejku

 


   

MONTÁŽE společných televizních antén nebo jejich rekonstrukce, včetně menších anténních systémů jako jsou rodinné domy popřípadě rozvody domovních zvonků. Dále montáže satelitních kompletů pro soukromé účely i pro penziony, hotely atd.

Od října 2008 se v jihočeském kraji začal vysílat digitální pozemní signál a to multiplex 1 - programy ČT1, ČT2, ČT24, ČT4. Od září 2009 začal vysílat na multiplex 2 - programy NOVA, PRIMA, NOVA CINEMA, PRIMA COOL, TV BARANDOV a multiplex 3 - programy Z1 a PUBLIC TV. Kvalita příjmu je dána anténním systém a místem příjmu. Pokud máte zájem vyřešit kvalitní a úplný příjem českých programů doporučujeme příjem přes satelit. Možností je několik:

Pro příjem českých program ČT1, ČT2, NOVA, PRIMA, NOVA CINEMA, ČT24, ČT4, NOE TV, ÓČKO, TA3, PUBLIC TV, Z1, STV1, STV2, JOJ, JOJ PLUS, MARKÍZA, STV3, DOMA (placené kanály: FILMBOX, FILMBOX EXTRA, HBO, NOVA SPORT, XXXtreme, CS FILM, EUROSPORT, SPORT5, LEO TV, SPEKTRUM, VIASAT EXPLORER, DOQ, VIASAT HISTORY, MINIMAX, JIM JAM, atd výběr dle výběru karty) zakoupení satelitního kompletu bez měsíčního poplatku společnosti GITAL anebo SKYLINK nebo zapůjčení satelitního kompletu s měsíčním poplatkem společnosti UPC direct

Příjem ostatních satelitních programů volně šířených je možné po zakoupení satelitního kompletu. Příjem je možné i z několika družic najednou.

  


 

PŮJČOVNA, BAZAR naše činnosti jsme rozšířili o půjčovnu elektroniky, půjčujeme televizory, videorekordéry, videokamery a o prodej použitého zboží.

.:: Program & Web design WebCzech & Dimensio.wz.cz ::.